Location

کاغذ سازی هانسول کره

کمپانی کاغذ هانسول(با مسئولیت محدود)، نقطه آغازین شرکت سهامی هانسول، و مرکز صنعت کاغذ در کره به حساب می آید.

کمپانی کاغذ هانسول(با مسئولیت محدود) فرهنگ و اقتصاد رو به رشد کره را به خدمت گرفته و توانست در اکتبر ۱۹۶۵ توسط بئونگ شیو لی- از مدیران کمپانی سامسونگ- با در اختیار گرفتن کمپانی ساهن اولین خط تولید خود را در اول اکتبر ۱۹۶۸ برپا کند.
کمپانی که بنیانگذار بهترین ارزش جهانی بود
در جهت توسعهء استفاده از بالاترین تکنولوژی ماشین آلات، به عنوان مثال در خط تولید جانگ هانگ، برای تولید کاغذ های تحریر و چاپ با بالاترین کیفیت؛ خط تولید دائژون برای تولید مقوا با مصارف صنعتی و خط تولید چیونان با تولید کاغذ برای مصارف خاص، این کارخانه توانست از طریق فعالیت های بدون وقفه تیم تحقیق و توسعه(R&D) و خدمات مشتریان در بین رقبای بین المللی رتبهء خود را افزایش دهد. مضاف بر این مدیران کارخانه خود را متعهد به تولید بر طبق نیاز مشتری میدانند.

توسعه پایدار با شعار”اول کیفیت”
با توجه به سیستم بازیابی یکپارچه ، موجودیت این کمپانی در بازار جهانی برپایه تولید و توزیع درون مرزی و برون مرزی شکل می گیرد. افزایش صادرات بیش از ۵۰% به آمریکا و درصد باقیمانده به سایر بازارهای جهانی از برنامه های پیش روی هانسول است. علاوه بر این فعالیت فروش برون مرزی در همه مراحل را خود کمپانی بر عهده دارد. به دلیل تلاش مستمر در کیفت کار، از تولید تا عرضه، کمپانی موفق به اخذ ایزو۱۴۰۰۱ و۹۰۰۱ شده است. مدیران کمپانی بر این باورند که کیفیت محصولات، در بازار داخلی و خارجی شناسهء کاری آنهاست.

کاغذ های هانسول در سرتاسر جهان پخش می شوند
کمپانی هانسول به عنوان اولین کمپانی کاغذ در کره که سیستمERP را به خدمت گرفت، توانست خود را در جایگاهی برابر با کمپانی های توسعهء یافتهء دنیا از نظر مدیریت بهروری برساند. با توجه به شناخت بازار جهانی از کیفت محصولات و رقابت سیستماتیک، هانسول در جهت مطرح شدن به عنوان یکی از برترین های این صنعت پیش می رود. در کنار همهء این فعالیت ها، کمپانی با شعار “هانسول همیشه سبز” مدیریتش را در زمینه دوستدار محیط زیست بودن گسترس داده است. کمپانی سرمایه گذاری های بین شرکتی و داخل شرکتی در زمینه های مختلفی از جمله توزیع، خدمات و محیط زیست انجام داده است. صنعت کاغذ هانسول عملا به تجارت سودآور در این حوزه پی برده و به سمت ارتقاء خود تا شهرت جهانی در این صنعت پیش می رود.

تولیدات کارخانه کاغذ سازی هانسول در حال حاضر شامل :
انواع کاغذ چاپ و تحریر
انواع کاغذ گلاسه
انواع مقوای دوبلکس
انواع کاغذ بسته بندی
انواع کاغذ های حرارتی
انواع کاغذ کاربن لس

مترجم : پریسا ایرانی