Location

شرکت مایر ملنهوف کارتن (MMK)

نشان جدیدی در گروه مقواهای غیر بازیافتی بجا می گذارد.

شرکت مایر ملنهوف کارتن تصویر خود را بعنوان عرضه کننده انواع مختلف مقوای GC با بهترین خدمات نمایان تر می سازد: با ارایه یک تصویر جدید و طبقه بندی مقواهای غیر بازیافتی خود در ۳ گروه، این شرکت ماهیت سبد محصولات خود را در جهت مصارف گوناگون بسته بندی شفاف تر می کند.
هوشمندانه، سر زنده و الهام بخش: تصویر جدید برند GC، گروه مقواهای غیر بازیافتی مایر ملنهوف کارتن را در جایگاه منحصر به فردی قرار می دهد. شرکت MMK با همکاری طراحان هنری تصویر برجسته ای از خود به اجرا درآورده : طراح نیوزلندی، فیل کوتانس، و طراح ایتالیایی، آلبرتو سوسو طراحی های قابل توجهی در خصوص شعار” بسته بندی جذاب” برای شرکت MMK انجام داده اند. با سه گروه GC با عناوین تجملی، استاندارد، و دوستدار محیط زیست، شرکت MMK طیف وسیعی از مقواهای GC را برای مصارف گوناگون ارائه می دهد.
گروه تجملی – کیفیت های برتر مقوای – GC1 کیفیت هایی مختص مصارف تجملی
بسته بندی با عالیترین کیفیت نیازمند مقواهایی با سطحی کاملا صیقلی و درخشان همراه با قابلیت اجرای تکنیکها و چاپ های با کیفیت بالا می باشد. کیفیت های Silva white و Optimum در برآورده ساختن نیازهای مصرف کنندگان از حد انتظار فراتر رفته و در زمره با کیفیت ترین انتخاب بسته بندی قرار می گیرند . عالی ترین کیفیت مقوای GC1 برای عالی ترین محصولات. گروه مقواهای تجملی به منظور بسته بندی مواد آرایشی و عطر و همچنین شیرینی جات و شکلات بسیار مناسب می باشد.

گروه استاندارد- کیفیت های GC2 برای مصارف پر حجم و با کیفیت
محصولات این گروه برای مصارف دارویی و غذایی مناسب می باشد. از جمله محصولات این گروه می توان به Excellent Top و Silvaboard اشاره کرد که به ویژه برای بسته بندی هایی با ظاهری زیبا و در عین حال مقرون به صرفه ایده آل به نظر میرسد . موقعیت استراتژیک کارخانه های تولید مقواهای غیر بازیافتی شرکت MMK در قلب اروپا و شبکه تولیدی آن، خدمات رسانی قابل انعطاف و امنی را با کوتاهترین زمان تحویل میسر می سازد.
گروه دوستدار محیط زیست – کیفیتهای GC2 با مزیت
کیفیتهای Kromopak و Linoplex با ترکیب ویژگی هایی چون ظاهری جذاب در بسته بندی و کاربری مقرون به صرفه و همسو با محیط زیست، به محصولات این گروه مزیت رقابتی می دهد.
استفاده از الیاف با کیفیت بازیافتی در جهت حمایت از محیط زیست و ترکیب آن با پالپ، دستیابی به اهداف مهمی را برای ما میسر کرد در این گروه که همگی با اصول محیط زیست مطابقت دارند، برای مصارف دارویی و بهداشتی بکار می روند.