Location

سیاست حفظ حریم خصوصی – Privacy Policy

سیاست حفظ حریم خصوصی  : (Privacy Policy)

 

محدوده خصوصی کاربران :

از این که از سایت ما بازدید می کنید از شما تشکر می کنیم مسائل خصوصی شما برای ما حائز اهمیت است ما برای حفاظت کامل و بهتری از محدوده خصوصی شما این اعلامیه را تهیه کرده ایم . که در آن سیاست های کلی این سایت را در رابطه با مشخصات دریافتی شما بیان می کنیم .

 

اطلاعات شخصی شما:

در قسمت های مختلف سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) می توانید در مسابقات شرکت کنید، مشترک مقالات و گزارش های ما باشید ، در رای گیری ها شرکت نمائید . جهت شناسایی شما اطلاعات شخصی هویت شما که ممکن است در این صفحات جمع آوری شود شامل موارد زیر می باشد‌ : نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن تماس ، شماره فاکس ، آدرس پست الکترونیکی، اطلاعاتی درخصوص علاقه مندی های شما به برنامه ها و خدماتی که استفاده می کنید.

 

اطلاعات شخصی افراد دیگر:

در بعضی از قسمت های سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) می توانید مشخصات افراد دیگر را نیز بدهید برای مثال ممکن است نام و نام خانوادگی و پست الکترونیکی شخصی را که برای او در قسمت قرعه کشی شرکت کرده اید را بنویسید یا بخواهید برای او از طریق سایت هدیه ای ارسال نمائید . اطلاعاتی که ممکن است در مورد دیگر اشخاص در این صفحات جمع آوری شوند شامل : نام ونام خانوادگی ، آدرس ، تلفن و آدرس پست الکترونیکی می باشد.

 

اطلاعات جمع آوری شده توسط سرور:

در بعضی از قسمت های خاص در سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) تنها اشخاصی که اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودشان را برای ما تهیه کرده اند ، می توانند کالا یا برنامه ای را سفارش دهند ، و یا ازخدمات ما استفاده کنند و یا در فعالیت ها و برنامه های ارائه شده ما شرکت نمایند سرور ما  بصورت اتوماتیک اطلاعاتی را که مربوط به هویت شخصی شما نیست در هنگام بازدید شما از صفحات وب ما جمع آوری می نماید این اطلاعات شامل نوع مرورگر شما، نوع سیستم عامل ، نام دومین شما، IP  شما ، کشوری که از آنجا به ما متصل شده اید و صفحاتی را که بازید نموده اید می باشد.

 

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی شما:

ممکن است ما از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم تا به نیازهای شما در زمینه های مختلف پاسخ دهیم و کالا ، برنامه و خدمات دیگری که از نظر ما مورد علاقه شما می باشد، به شما عرضه کنیم.

گاهی ازاین اطلاعات برای بر قراری ارتباط با شما استفاده می کنیم ، برای مثال اگر در یکی از مسابقات ما برنده شوید یا زمانی که تغییراتی در تعهدات مورد توافقمان می دهیم شما را خبر دار می کنیم ، یا فرم در خواست مقالات و گزارشات را پر می کنید.

از اطلاعاتی که درباره افراد دیگر به ما می دهید برای فرستادن هدیه یا کارت از طرف شما استفاده می کنیم گاهی نیز برای معرفی و عرضه محصولات، برنامه ها و خدمات خودمان به آنها استفاده می شود.

اگر شما برای یکی از مدیران ما مطلب یا نامه ای ارسال نمائید ممکن است ما نام آن و اطلاعات درون آن را منتشر نمائیم .

تمام اطلاعاتی که ما از هویت شخصی شما داریم کاملا محرمانه است ولی ممکن است مجبور شویم در پاسخ به بعضی از مسائل قانونی افشا کنیم . برای مثال جهت پاسخگویی به حکم دادگاه یا فرستادن احضاریه ، در مواردی که اجرای قانون ایجاب می کند ممکن است این اطلاعات فاش شود.

تمام پیمانکاران سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) که به این اطلاعات دسترسی دارند، ملزم به حفظ و نگهداری این اطلاعات می باشند و نباید از این اطلاعات برای هدفی غیر از خدماتی که برای سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) انجام می دهند استفاده کنند.

 

ما تمام اقدامات پیش گیرانه لازم را جهت حفاظت در مقابل افشاگری های غیر مجاز و غیر قانونی را انجام می دهیم ولی نمی توانیم به شما اطمینان بدهیم که تمام اطلاعات مربوط به هویت شخصی شما ، که جمع آوری کرده ایم ، هرگز از راه های متناقض و مغایر با این اعلامیه فاش نشود.

ممکن است بخش های خاصی از سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) اطلاعات هویت شخصی شما را برای شرکت های دیگری که تحت پوشش این اعلامیه خصوصی نیستند افشا کنند ( برای مثال بازاریاب ها – مجله ها – خرده فروشان و……) که قصد بازاریابی برای محصولات و خدمات شان دارند در آن صورت این امکان را نیز به شما می دهد تا هر موقع که خواستید مانع از استفاده آنها از این اطلاعات شوید.

در نهایت بخش های مختلف سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) اطلاعات مربوط به هویت شخصی شما را برای مواردی غیر از آن چه که عنوان شد استفاده نمی کنند و انتقال نیز نمی دهند، مگر این که امکان متوقف کردن آن را به شما بدهند.

جمع آوری اطلاعات توسط سایت های دیگر و پشتیبانی ها:

بعضی از بخش های سایت اطلاع رسانی گرین بوک (www.greenbookteam.ir) به دیگر سایت ها لینک شده است که راه و روش کسب اطلاعات آنها متفاوت است بازدید کننده ها می بایست درخصوص سیاست خصوصی آنها تحقیقات لازم را خود انجام دهند. ما هیچ گونه کنترلی بر اطلاعاتی که آنها ارائه می نمایند و یا کسب می کنند نداریم .

 

تعهدات ما در مورد امنیت:

ما روش های فیزیکی – الکترونیکی و مدیریتی مناسبی را جهت محافظت از اطلاعات و جلوگیری از دسترسی های غیر قانونی و محفوظ نگه داشتن داده ها و استفاده صحیح از اطلاعاتی که آن لاین جمع آوری کرده ایم ، اجرا می کنیم .

 

تذکرات خاص برای والدین:

سایتی را که مشاهده می نمائید یک سایت برنامه نویسی و طراحی، خبری و تجاری می باشد ممکن است بعضی از اخبار و مقالات آن برای بچه ها مناسب نباشد.

 

ما اطلاعات شخصی افراد زیر ١٣ سال را جمع آوری نمی کنیم و سرور ما بصورت اتوماتیک اطلاعات داده شده توسط افراد زیر ١٣ سال را حذف می نماید.

در موارد خاص که مجبور به جمع آوری اطلاعات شخصی افراد زیر ١٣ سال باشیم موارد زیر را کاملا” رعایت می نمائیم.

  • از افراد زیر ١٣ سال اطلاعات در زمینه تجاری و علاقمندی های آنها اخذ نمی شود.
  • هرگز با افراد زیر ١٣ سال در خصوص بازاریابی و ارائه قیمت های مخصوص تماس نمی گیریم.
  • در صورت نیاز به تماس با افراد زیر ١٣ سال اول با والدین آنها تماس می گیریم و در صورت موافقت والدین، با آنها تماس برقرار می کنیم.

 

اگر سوالی درخصوص این سایت یا نحوه عملکرد آن دارید می توانید با آدرس info@tornadoteam.net تماس حاصل نمائید.