Location

توضیحاتی درخصوص برند Double A

تولیدات ماندگار، کیفیت عالی، بازار یابی موفق راز موفقیت Double A

تولیدات ماندگار، کیفیت عالی، بازار یابی موفق
کمپانی دابل آ با مسئولیت محدود ، با در اختیار داشتن خط تولیدی یکپارچه برای کاغذ و خمیر کاغذ در تاریخ ۱۹۹۱، در استان پراچینبوری در تایلند، آغاز به فعالیت کرد. تولیدات این کمپانی رسما از سال ۱۹۹۵ با ظرفیت تولید سالانه ۶۰۰هزار تن کاغذ و همین میزان خمیر کاغذ آغاز شد.
از نظر موقعیت جغرافیایی، از شهر بانکوک ۱۴۰کیلومتر و از بندر لیم ۱۳۰ کیلومتر فاصله دارد.
خط تولید این کمپانی به دو منبع تهیه چوب و آب باران بسیار نزدیک است که منجر به داشتن یک مخزن بزرگ آب باران به ظرفیت ۳۶میلیون متر مکعب شده است .
علاوه بر تولید کاغذ چاپ و تحریر ، کاغذ های کپی نیز به تولیدات این کمپانی اضافه شد.
که همه از چوب های مرغوب درختی تولید شده اند. این درختان در حاشیهء شالیزارها توسط ۱٫۵میلیون کشاورز کاشته میشوند؛ که منبع قابل توجهی برای تامین این نوع فیبر در آسیا است. این منبع PFFT نامیده می شود (کاغذ بدست آمده ار درختان کاشته شده).

کاغذ های چاپ با بهترین کیفیت
این کاغذ ها در برند دابل آ اولین بار در سال ۲۰۰۰ به بازار معرفی شد، و به مدت ۱۰سال متوالی بهترین برند براساس انتخاب مشتری در تایلند بود.
شرکت فوق این موفقیت را به واسطهء کیفیت ثابت و برنامه های بازاریابی به روزبه دست آورده است.
قسمتی از این برنامه شامل شعار”بدون عجله…بدون استرس” بوده و منجر به ایجاد موقعیت فروش منحصر به فرد شد؛ که خود این قسمت شامل ارتباط از طریق رسانه های جمعی و کمپین های فروشگاهی بوده است. این استراتژی تولیدات را از زیرشاخهء کالا خارج کرد و وارد ردهء برند از دید مشتری کرد.
در طی این پروسه دابل آ روابط خود با مشتری را افزایش داد و این بر پایهء اعتماد، کیفیت، دسترسی آسان، سهولت استفاده، فعالیت های محیط زیستی و میزان سهم شرکت از بازار بود، و همهء این موارد بیشتر بر پایه مشتری مداری است تا دغدغه های نقدینگی.
شخصیت سازی برای کاغذ
بر اساس ذهنیت شخصیت سازی در این برند، تولیدات چیزی بیش از کاغذ چاپ هستند. اولین بودن، بهترین بودن، بین المللی بودن، فابل اعتماد و تخصص مواردی است که دابل آ برای مشتریانش در نظر می گیرد. علاوه بر برند قابل اعتماد بودن، نوآوری و ایجاد رضایت در محیط های اداری از عوامل موفقیت دابل آ است.

راز کیفیت در درختان است
هدف عالی این شرکت شناخته شدن به عنوان تولید کنندهء بهترین کاغذ های چاپ در دنیاست و در اختیار داشتن درخت کاغذ راز رسیدن به این هدف است.
همه چیز مربوط به فیبر است. این کیفیت عالی نتیجه تراکم ۳۰ میلیون فیبر در هر گرم است؛ حاصل کاشت درخت توسط ۱٫۵میلیون کشاورز در سراسر تایلند. و ویژگی منحصر به فرد فیبرهای به دست آمده از این درختان راز دوام و لطافت کاغذ ها ست.

این کیفت برپایه ۷ ویژگی قابل توجه است:
– قابلیت لغزش خوب در دستگاه چاپ
– وضوح چاپ
– لطافت کاغذ
– شفاف بودن
– بالابردن عملکرد دستگاه چاپ
– قابلت استفادهء دو روی کاغذ
– ماندگاری طولانی برای اسناد
دابل آ همچنان به رکورد زدن در حیطهء کاری اش مشغول است و این مهم را مدیون شعار”بدون عجله… بدون استرس” است.
– لطافت متناسب کاغذ برای کپی در کمیت زیاد
– تراکم بالای کاغذ برای چاپ دو رو
– کاشت درخت برای نگه داشتن کیفیت و آسیب وارد نکردن به محیط زیست در پروسهء تولید

مترجم : پریسا ایرانی