Location

اقدام شرکت دمتار برای راه اندازی خط تولید خمیر کاغذ با کیفیت در اشدون

کمپانی دمتار اعلام کرد که به تصویب هیئت مدیره ۱۶۰ میلیون دلار برای پروژء انتفال ماشین آلات ساخت کاغذ در اشدون، تخصیص یافته است،

در پی این تغییرات آرکانسس به یکی از کارخانه هایی تبدیل می شود که خمیر کاغذ با کیفیت بالا تولید می کنند؛ این تولیدات جدید برای محصولاتی که نیاز به جذب بالا دارند، مانند پوشک بچه، استفاده می شوند.
در مورد دمتار : بر اساس ظرفیت تولید،کارخانه دمتار بزرگ ترین کارخانه تولید کاغذ و خمیر کاغذ در امریکایی شمالی و دومین شرکت تولید کاغذ و خمیر در جهان است
انتظار می رود این پروژه تا نیمهء دوم سال ۲۰۱۶ تکمیل شود و تولید آن به ۵۱۶هزار تن در سال برسد، در واقع این تولید زمانی خواهد بود که خط تولید بهترین بازدهی را داشته باشد.
این پروژه همچنین منجر به کاهش دائمی ۳۶۴هزار تن تولید سالانه این محصول با کیفیت پایین در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ خواهد شد.
در حال حاضر کارخانه اشدون ظرفیت تولید سالانه ۶۸۰هزار تن کاغذ و ۷۰۰هزار تن خمیر کاغذ با سه خط تولید مختص این محصول را دارد.
به گفتهء جان ویلیام، مدیر ارشد اجرایی، “پروژه تولید خمیر کاغذ سافت وود در کارخانه اشدون گام مهمی در پیشبرد استراتژی این شرکت می باشد
وی همچنین اظهار داشت: “در صدد پررنگ کردن حضورمان در این بازار هستیم و محصول جدید این امکان را به ما می دهد که نیار مشتری های تراز اول خود را با بهترین تولیدات جاذب بهداشتی، برآورده سازیم. زمانی که پروژه تکمیل شود کارخانه اشدون به همراه پلی موت بستری فراهم خواهند کرد برای توسعه های آتی و حضور موثر تولیدات با کیفت بالا؛ که به میزان ۱میلیون تن در سال خواهد رسید.”
“این تغییر و تحول در ماشین آلات، باعث ایجاد تعادل بین تولیدات ما ونیاز بازار، در سال ۲۰۱۶ خواهد شد.در فاز اول، قابلیت تغییر در میزان محصول ۲خط تولید باقیمانده در اشدون به ما امکان سنجیدن اقدامات بعدی و محاسبهء تولیدات بعدی را در حین فروش خواهد داد.
انتظار میرود در نیمه اول سال ۲۰۱۶ این خط تولید آغاز به کار کند و برطبق برنامه از نیمه دوم سال تولید خمیر کاغذ ساف وود آغاز شود. برآورد هزینه این پروژه حدود ۱۶۰ میلیون دلار است که ۴۰ میلیون دلار آن در سال ۲۰۱۵ و ۱۲۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ تامین خواهد شد. اعضای مدیره همچین سرمایه گذاری دیگری را در نظر دارند، برای راه اندازی خط تولید خمیر کاغذ چندلایه. این محصول امکان انعطاف پذیر بودن تولیدات بر حسب نیاز مشتری و شرایط بازار در حیطهء خمیر کاغذ ساف وود را دارد.
بدون کسر مالیات هزینه ها حدود ۱۱۷میلیون دلار برآورد شده اند، که شامل ۱۱۴میلیون دلار هزینه های غیر نقدی مانند استهلاک ماشین آلات هزینه حمل و نقل تجهیزات و ارسال محصولات خواهد بود. ۳میلیون دلار باقی مانده هزینه های نقدی دستمزد و آموزش کارگران. از این مقدار هزینه تخمین زده شده ۹میلیون دلار آن در سال۲۰۱۴ وارد مجموعه شده اشت و ۱۰۸ میلیون دلار در سال۲۰۱۵ تزریق خواهد شد.
در نتیجهء این تصمیم چهار مرحله ای برای تغییر و ایجاد خط تولیدA64 خمیر کاغذ و کاغذ در اشدون، کلیه تجهیزات کارخانه برای تعمیر یا سرویس مجدد در فصل پایانی ۲۰۱۴ کنترل شدند. ارزش نقدی این تجهیزات را، در اواخر سال۲۰۱۴، در حدود ۸۱۳ میلیون دلار تخمین زده اند.